جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

چندین مسابقه ورزشی طی دهه فجر در خراسان رضوی برگزار می شود

  به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، رقابت های ورزشی کارکنان دولت در بخش های مردان و زنان و در رشته های آمادگی جسمانی، تنیس روی میز، طناب کشی، دوی چهار در 200 متر امدادی و طناب کشی با حضور شرکت کنندگان از سراسر استان در مشهد برگزار می شود.
  به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، رییس هیات کاراته این استان هم از برگزاری مسابقه کاراته قهرمانی و سبکهای کنترلی در روز جمعه 18 بهمن ماه جاری و دوم اسفند ماه در مجموعه های ورزشی کارگران و تختی مشهد خبر داد.
  ˈبرگزاری اردوی مشترک تیم ملی کاراته بانوان ایران و تیم بزرگسالان استان خراسان رضوی طی 23 تا 25 بهمن ماه امسال از دیگر برنامه های این هیات به مناسبت گرامیداشت دهه فجر در مشهد است.
  دبیر هیات وزنه برداری خراسان رضوی هم از برگزاری مرحله سوم لیگ وزنه برداری خراسان رضوی طی دهه فجر در سالن وزنه برداری مجموعه ورزشی مشهد خبر داد و گفت: از تمام شهرستان های استان برای اعزام ورزشکاران به این مسابقات دعوت شده است.
  ˈعلی خیر آبادیˈ هدف از برگزاری اینگونه مسابقات را شناسایی استعدادهای وزنه برداری در شهرستان های استان ذکر کرد.
  سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان کلات نیز گفت: نخستین دوره مسابقات کشتی با چوخه طی دهه فجر در این شهرستان برگزار می شود.
  ˈمحسن سردارˈ افزود: این رقابتها یادواره شهدای شهرستان کلات و با عنوان جام ˈشرکت بام ایرانˈ روزهای 17 و 18 بهمن ماه در سالن ورزشی شهید قره خانی برگزار می شود و در حاشیه آن از مدال آوران ملی و بین المللی شهرستان نیز تجلیل به عمل می آید.


  این مطلب تا کنون 41 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 10 بهمن 1392
  منبع
  برچسب ها : شهرستان ,ورزشی ,خراسان ,استان ,برداری ,رضوی ,خراسان رضوی ,وزنه برداری ,شهرستان کلات ,برداری خراسان ,مناسبت گرامیداشت ,وزنه برداری خراسان ,
  چندین مسابقه ورزشی طی دهه فجر در خراسان رضوی برگزار می شود

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز شنبه 9 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر